İçeriğe geç
Home » Dinamobet Facebook

Dinamobet Facebook

Dinamobet Facebook hesabını takip ediyor musunuz?

dinamobet-giris

Anında Giriş

Daha önceki yazılarımızda da ifade ettiğimiz gibi Dinamobet, şeffaflık ve üyelerin kolay iletişim kurabilmesi için birçok farklı mecrada aktif olarak yer alıyor. Dinamobet Face hesabı da bu önemli mecralardan sadece bir tanesi. Bu yazımızda Dinamobet’in Facebook hesabını neden takip etmeniz gerektiğini, takip ettiğinizde hangi içerikleri görebileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Dinamobet Facebook Hesabını Neden Takip Etmeliyim?

Dinamobet Facebook paylaşımları birçok konuyu içeriyor. Bildiğiniz üzere Dinamobet adres değişimleri 1 dakikadan daha az sürüyor. Fakat adres değişiminden sonra siteye erişememe sorunu üyelerin güncel adresi henüz bulamamasından kaynaklanıyor. Bu şekilde sorun yaşayan üyelerin %60 güncel adresi temin edemediği için siteye bağlanamadığı tespit edilmiş. Eğer Dinamobet’in Facebook hesabını takip ediyor olursanız, güncel adres değiştiği anda yeni adrese anında sahip olursunuz. Böylece Dinamobet Giriş adresini aramak zorunda kalmazsınız. Sadece bu sebep bile Facebook hesabını takip etmeniz için yeterlidir.

Dinamobet’i Facebook’ta takip etmeniz için bir diğer önemli sebep; site içerisinde yapılan yeniliklerin burada da paylaşılıyor olmasıdır. Siteye gelen yeni sağlayıcı, yeni oyun ya da yeni bonus duyurularını buradan takip edebilirsiniz. Aksi halde siteye eklenmiş bonus ve oyunlardan aylar sonra haberiniz olabilir.

dinamobet facebook

Dinamobet Facebook Etkinlikleri

Dinamobet, başta Facebook sayfası olmak üzere birçok farklı mecrada farklı etkinlikler düzenliyor. Bu etkinliklere katılarak çevrim şartsız bonus kazanabilirsiniz. Örnek olarak Dinamobet’in meşhur bonus etkinliği olan Dinamobet Penaltı Etkinliği oldukça ilgi çekiyor. Haftalık olarak düzenlenen yarışmaya 300 ila 500 arasında bahis sever katılarak bonus kazanma fırsatı yakalıyor. Bu etkinlik dönüşümlü olarak Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarında düzenlenmektedir. Dinamobet’i Facebook’ta takip ederek bu etkinlikten haberdar olabilirsiniz.

Dinamobet Haftalık Yarışma

Dinamobet haftalık yarışması da tıpkı Penaltı Etkinliği gibi oldukça fazla katılım alıyor. Haftalık olarak düzenlenen etkinliğe 1500 ila 3000 arası değişen katılım sayılarına ulaşıyor. Bu etkinliğin duyurusunu da yine Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Dinamobet sayfasına erişmek için Facebook yazısına tıklayabilirsiniz. Eğer hala Dinamobet’e üye değilseniz Dinamobet yazımızı okuyarak bilgi alabilir, Dinamobet’e Nasıl Üye Olurum? yazısı ile kayıt olmayı öğrenebilirsiniz.

dinamobet-giris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir